PlayStation Store’da Büyük Oyun İndirimi Başladı: Üst Düzey Tasarruflar Kampanyası

Sony’nin PlayStation Store’da düzenlediği “Üst Düzey Tasarruflar” kampanyası başladı. Kapsamlı indirimle popüler oyunlar daha uygun fiyatlı satışta.

PlayStation’ta Oyuncuları Bekleyen Büyük Fırsat

PlayStation Store’da oyunseverler için heyecan verici bir kampanya başladı. “Üst Düzey Tasarruflar” adıyla düzenlenen bu özel indirim döneminde, hem yeni çıkış yapan oyunlar hem de klasikleşmiş başyapıtlar daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sony, düzenlediği bu kampanya ile PlayStation kullanıcılarına bütçe dostu seçenekler sunuyor. Oyun kütüphanenizi zenginleştirmek veya yeni oyunlar denemek isteyenler için harika bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor bu kampanya.

İndirimdeki Öne Çıkan Oyunlar

PlayStation Store’daki bu kapsamlı indirim kampanyasında birbirinden farklı türlerde oyunlar yer alıyor. Aksiyondan maceraya, stratejiden role-playing oyunlarına kadar geniş bir yelpazede indirimler sunuluyor.

Özellikle dikkat çeken indirimler arasında Forza Horizon 5’te %40, GTA V’de ise %55 gibi ciddi indirimler bulunuyor. Bu fırsatları kaçırmak istemeyenler için PlayStation Store’da indirimli oyunlar listesi güncel olarak bulunuyor.

İndirimli Oyunlar ve Fiyatları

PlayStation Store’da sunulan bu özel indirim döneminde birçok popüler oyunun fiyatı düştü. İşte indirimli oyunlardan bazıları ve yeni fiyatları:

WWE 2K26, normaldeki 2.900 TL yerine 2.175 TL’ye (%25 indirim) sunuluyor. Oyuncuların büyük ilgi gösterdiği Forza Horizon 5 ise 1.541 TL yerine 924,60 TL’ye (%40 indirim) satışa çıkıyor.

Grand Theft Auto V: Premium Edition ve Büyük Beyaz Köpekbalığı Kartı Paketi, 1.599 TL yerine 719,55 TL’ye (%55 indirim) alıcı buluyor. STAR WARS Battlefront II ise 136,27 TL yerine 34,06 TL’ye (%75 indirim) satışta.

Diğer indirimli oyunlar arasında Rust 2.149 TL yerine 1.181,95 TL’ye, Palworld 1.015 TL yerine 761,25 TL’ye ve Avatar: Frontiers of Pandora 1.049 TL yerine 681,85 TL’ye alıcı buluyor.

Hayranların büyük heyecanla beklediği Kingdom Come: Deliverance II, normaldeki 2.499 TL yerine 1.249,50 TL’ye (%50 indirim) satışa sunuluyor. Sea of Thieves ise 999 TL yerine 349,65 TL’ye (%65 indirim) indirimli fiyatıyla dikkat çekiyor.

Popüler sosyal oyun Among Us, 139 TL yerine 83,40 TL’ye (%40 indirim) satışa sunulurken, Grounded 1.399 TL yerine 699,50 TL’ye (%50 indirim) alıcı buluyor. UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu ise 2.149 TL yerine 859,60 TL’ye (%60 indirim) sunuluyor.

The Crew Motorfest, 1.249 TL yerine 249,80 TL’ye (%80 indirim) ile en büyük indirimlerden birine sahip oyunlardan biri. Horizon Forbidden West, 1.749 TL yerine 1.049,40 TL’ye (%40 indirim) satışa sunuluyor.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 1.749 TL yerine 699,60 TL’ye (%60 indirim) ile nostalji sevenleri memnun ediyor. Age of Empires IV: Anniversary Edition, 999 TL yerine 649,35 TL’ye (%35 indirim) strateji oyunu tutkunlarına hitap ediyor.

Car Dealer Simulator, 1.031 TL yerine 927,90 TL’ye (%10 indirim) ile daha uygun fiyatlı bir seçenek sunarken, Five Nights at Freddy’s: Secret of the Mimic, 1.749 TL yerine 874,50 TL’ye (%50 indirim) indirimli fiyatıyla dikkat çekiyor.

OyunNormal Fiyatıİndirimli Fiyatı
WWE 2K262.900 TL2.175 TL (-%25)
Forza Horizon 51.541 TL924,60 TL (-%40)
Grand Theft Auto V: Premium Edition ve Büyük Beyaz Köpekbalığı Kartı Paketi1.599 TL719,55 TL (-%55)
STAR WARS Battlefront II136,27 TL34,06 TL (-%75)
Rust2.149 TL1.181,95 TL (-%45)
Palworld1.015 TL761,25 TL (-%25)
Avatar: Frontiers of Pandora1.049 TL681,85 TL (-%35)
Jurassic World Evolution 32.099 TL1.679,20 TL (-%20)
Kingdom Come: Deliverance II2.499 TL1.249,50 TL (-%50)
Sea of Thieves999 TL349,65 TL (-%65)
Among Us139 TL83,40 TL (-%40)
Grounded1.399 TL699,50 TL (-%50)
UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu2.149 TL859,60 TL (-%60)
The Crew Motorfest1.249 TL249,80 TL (-%80)
Horizon Forbidden West1.749 TL1.049,40 TL (-%40)
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy1.749 TL699,60 TL (-%60)
Age of Empires IV: Anniversary Edition999 TL649,35 TL (-%35)
Car Dealer Simulator1.031 TL927,90 TL (-%10)
Five Nights at Freddy’s: Secret of the Mimic1.749 TL874,50 TL (-%50)
Sackboy: Büyük Macera3.249 TL1.072,17 TL (-%67)

Aile dostu oyunları sevenler için Sackboy: Büyük Macera, normaldeki 3.249 TL yerine 1.072,17 TL’ye (%67 indirim) satışa sunuluyor. PlayStation Store’daki bu özel indirim döneminde yüzlerce oyun daha uygun fiyatlarla satışta.

İndirimdeki tüm oyunları incelemek ve satın almak isteyenler PlayStation Store’a giriş yaparak “Üst Düzey Tasarruflar” bölümünden kolayca ulaşabilirler. Kampanya süresi sınırlı olduğu için indirimli oyunları kaçırmamak önemli.

İndirim Kampanyası Hakkında Detaylar

PlayStation Store’da düzenlenen bu “Üst Düzey Tasarruflar” kampanyası, oyunseverlere bütçe dostu seçenekler sunarken aynı zamanda yeni oyun deneyimleri yaşamak isteyenler için de ideal bir fırsat oluşturuyor.

Kampanya kapsamında hem PlayStation özel oyunları hem de diğer platformlarda da başarısını kanıtlamış birçok farklı türdeki yer alıyor. Oyun kütüphanenizi çeşitlendirmek veya favori oyunlarınızın yeni sürümlerine sahip olmak için bu kampanya kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.